Udviklingsforeningen Bjerge Sydstrand
 
   

REFERATER

Referat af stiftende generalforsamling

Fra bestyrelsesmøder:
Bestyrelsesmøde referat 15.12.2019

Bestyrelsesmøde referat 2.2.2020.

Bestyrelsesmøde referat 19.4.2020.

Bestyrelsesmøde referat 11.7.2020.

Bestyrelsesmøde referat 18.10.2020.

Bestyrelsesmøde referat 13.3.2021.

Billeder fra Bjerge Strand området